איכות האוכל של החתול והכלב מאוד חשובה לטווח הארוך - אל תחסכו!

כאשר אנו קונים מזון לחיית המחמד האהובה שלנו, רצוי שנשקיע במזון באיכות גבוהה, שכן רק כך ניתן יהיה להבטיח שבעל החיים שלנו ייהנה מחיים טובים ובריאים יותר. כך הוא יהיה חזק ובריא רוב הזמן וגם יתאפשר לו לחיות חיים ארוכים יותר משמעותית. אלו יתרונות רבים שכדאי לשקול בבואנו לקנות מזון לחיית המחמד שלנו – בלא ספק קל שבקלים.

מזון מתאים – היכן אפשר להשיג?

אם אינכם כבר יודעים זאת, כדי לכם ללמוד שאפשר למצוא כיום מזון בעלי חיים באיכות הנחשב למעולה ביחס למוצרים אחרים בשוק. דאגו לבחור במותגים שאינם מסתירים את החומרים מהם מורכב המזון שהם מכינים עבור חיות המחמד שלכם – כלבים, חתולים, מכרסמים, דגים ואחרים.

 

להיות בעליו של חתול או כלב, משמעו לצרף בן משפחה נוסף ממש – שצריך לדאוג לו, כולל אספקה של מזון מתאים ואיכותי. בדיוק כשם שאתם אינכם קונים במכולת ובסופרמרקט או בשוק את המזון הזול ביותר עבורכם, אלא בוחרים מזון איכותי לטובת בריאותו של גופכם, הרי שכך עליכם לנהוג גם עבור חיית המחמד, ולקנות מזון איכותי המתאים לגזע ולזן, משקל, גיל ומצב בריאותי של בעל החיים – וכאמור, מחנויות חיות המוכרות מוצרי מזון איכותיים ומומלצים עבור בעל החיים שלכם.

כיצד רוכשים מזון חיות באחריות?

רוצים לקנות מזון מתאים לחיית המחמד שלכם, אולם אינכם יודעים איזה? כדאי לכם להשקיע את המאמץ המינימאלי בבחירת המזון המתאים ביותר עבור החתול או הכלבה שלכם, זאת על מנת להבטיח שהם יהיו בבריאות אופטימאלית, מה שיגרום גם להם וגם לכם נחת רבה יותר.

 

איך מוצאים את המזון המתאים ביותר עבור חיית מחמד?

מה שתצטרכו לעשות בשביל זה יהיה להתייעץ עם מומחים המבינים במזון של בעלי חיים, שיתנו לכם את המידע הרלוונטי עבור מזון המתאים לחיה שברשותכם. וודאו שאתם מבצעים בחירה חכמה ובלתי מתפשרת של מוצר איכותי – בדיוק כפי שאתם הייתם מעוניינים שיבחרו עבורכם את המזון האיכותי ביותר האפשרי – לטובת בריאות טובה בטווח הארוך. אם רוכשים מזון לגורי כלבים המיוצר בידי חברה איכותית ומובילה, תוכלו להיות בטוחים שחיית המחמד שלכם תהיה שמחה ובריאה יותר – זאת ללא כל ספק קל שבקלים. באופן זה תוכלו גם אתם להיות שמחים ומאושרים יותר בטווח הארוך, שכן חיית מחמד בריאה ושמחה מאפשרת גם לבעליה להיות בריאים ושמחים יותר.

 

מזון ייעודי לחתולים וכלבים – מתי זה הגיע לחנויות?

הפיתוח והמחקר של מזון לחתולים ולכלבים החל רק בעשרות השנים האחרונות והוא מתבסס על מחקרים מדעיים המיועדים להעניק לחיות מחמד ביתיות מזון המותאם לצרכיהן הספציפיים, לטובת עור ופרווה בריאים, מניעת ריחות גוף ופה בלתי נעימים ולחיזוק מבנה השלד.

 

לא משנה אם מדובר בכלבלב צעיר או בחתול מבוגר – בכל מקרה יש לבחור את החברה שמשתמשת בנוסחה הטובה ביותר להכנת מזון איכותי ביותר לחיית המחמד שלכם – בעדיפות למזון מועשר בחומרי הזנה חיוניים (ויטמינים ומינראלים), ללא חומרים מלאכותיים (צבעי מאכל, חומרים משמרים, חומרי טעם וריח ועוד) – כאלו שניתן להשיג כמזון יבש או כמזון רטוב, ועוד.

 

בחרו במזון המתאים לגיל החיה

הגילאים בהם יש להקפיד הקפדה יתרה על אוכל ייעודי לגיל החתול או הכלב כאשר הם עודם גורים – וגם כאשר הם בוגרים ומתחילים בתהליך ההזדקנות. תזונת גורים יש לתת לאחר גמילתם מחלב אם – כאשר מתחיל שלב ההתפתחות המואצת – לטובת גדילה תקינה.