טיפים לבחירת הבושם המתאים

בושם מהווה את אחד ממוצרי הטיפוח הבסיסיים והחשובים ביותר הן עבור נשים והן עבור גברים.

ההיצע בתחום הבשמים הינו רחב ומגוון ומדי פרק זמן כלשהו, צץ לא בושם חדש בשוק, אשר הפרזנטור העומד מאחוריו הוא סלב כלשהו. לא מעט אנשים בוחרים את הבושם שלהם בהתאם לקמפיין הפרסומי של הבושם. כלומר, ככל שהאדם שמייצג את הבושם בקמפיין הוא אדם שהם מתחברים אליו יותר וככל שהקמפיין משכנע יותר ועשוי טוב יותר, כך הבושם נראה להם איכותי יותר וטוב יותר ובהתאם לכך, הם בוחרים בו. אולם, חשוב מאוד לדעת שעל מנת שבושם יממש את המטרות שלו ויסב לכם ניחוח טוב, חשוב מאוד לבחור אותו בצורה הנכונה והמדויקת לכם.

כיצד תבחרו את הבושם האידאלי עבורכם

אם ביקרתם פעם ברשתות הפארם, בוודאי התוודעתם למגוון הרחב של הבשמים המוצע לנשים ולגברים, כאשר בקטגוריית בשמים לנשים ניתן למצוא מספר רב יותר של סוגי בשמים מאשר בקטגוריית בשמים לגברים. ההיצע הרב לא פעם מבלבל את הצרכן, בעיקר כאשר מדובר בצרכן אשר רוכש בפעם ראשונה בושם עבורו או כאשר מדובר על צרכן אשר מעוניין להחליף את הבושם הקבוע שלו, בבושם חדש. מכיוון שההיצע הרב בתחום הבשמים יכול לבלבל ולא פעם, הוא גורם לאנשים שנכנסים לרכוש בושם לצאת מבלי להגיע להחלטה כלשהי, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור את הבושם המתאים לכם ביותר:

  1. חשוב מאוד לדעת שלא כל בושם מריח אותו הדבר על כל עור. כלומר, אם הרחתם בושם על אדם כלשהו וכל כך התרשמתם מהריח הטוב שלו, עד כדי שהחלטתם שזה הבושם שאתם רוצים, כדאי שתדעו שאותו הבושם לא בהכרח יריח עליכם כפי שהוא מריח על אותו האדם. לכל אדם יש סוג עור שונה וגוף שונה ובהתאם לכך, כל אדם צריך לבחור בושם שמריח עליו באופן ספציפי טוב.

  2. על מנת לדעת באופן וודאי כיצד הבושם יריח עליכם, חשוב מאוד להתיז ממנו מעט בנקודות אסטרטגיות שונות על הגוף שלכם כגון: בצוואר, או אפילו בכף היד. התזת בושם בנקודות הללו, תאפשר לכם להריח אותו בצורה הטובה ביותר, כפי שהוא, כאשר הוא על העור שלכם.

  3. חשוב מאוד לזכור שהבשמים מתחלקים לסוגים שונים של ריחות. לא כל סוג של ריח מתאים לכל אדם. מכיוון שריח הוא דבר אינדיבידואלי, חשוב מאוד לבחור את הריח שאתם הכי אוהבים ומתחברים אליו. מלכתחילה כדאי לבקש הכוונה מאנשי המקצוע העובדים במחלקת הבשמים בחנות שאליה פניתם, לסוגי בשמים שיכולים להתאים לכם מבחינת סוג הריח שאתם מחפשים

  4. כדאי לשים לב לחברה אשר מייצרת את הבושם. לא כדאי לפנות דווקא למותגים פחות מוכרים, אלא כדאי לנסות קודם כל בשמים של מותגים מוכרים. לא פעם, בשמים של מותגים פחות מוכרים אינם נשארים על הגוף פרק זמן משמעותי ומתנדפים מהר. כדאי לבחור במותג בעל מוניטין, אשר ידוע שהבשמים שלו אינם מתפוגגים מהר וניתן להנות מהריח שלהם לאורך כל היממה

  5. העצה האחרונה ואולי החשובה ביותר, היא פשוט לפנות לדיילי השירות במחלקת הבשמים, בייחוד כאשר מדובר בפעם הראשונה שאתם רוכשים בושם. לדיילי השירות המוצבים במחלקת הבשמים בחנויות וברשתות, יש ידע בתחום וניסיון ולכן, הם יכולים לסייע לכם בהכוונה למציאת הבושם המתאים לכם מבין המגוון המוצע. מכיוון שאין לכל אדם את הזמן ואת היכולת לבדוק את כלל סוגי הבשמים המוצעים בחנויות, רצוי שתהיה לאדם הכוונה לגבי סוגי הבשמים שכדאי לו לבדוק, בהתאם לכלל הנתונים שהוזכרו לעיל.

טיפים לבחירת הבושם המתאים