טיפים לבחירת ריהוט חדר ילדים

 

חדר הילדים מהווה עבור הילדים שלנו מעין בועה פרטית ומחסה לשעת הצורך. בחדר שלהם הם משחקים, מארחים את החברים שלהם, מתבודדים, ישנים, חושבים, קוראים, משחקים עם עצמם, יושבים על המחשב, מכינים שיעורים ועושים כל דבר למעשה. בחירת הריהוט בחדר הילדים משפיעה לא רק על עיצוב החדר אלא על ההרגשה של הילד שלכם בחדר שלו. לצד ילדים רבים המתייחסים אל החדר שלהם כאל המקום האהוב עליהם ביותר, המקום השקט שלהם שאליו הם רצים בכל פעם שהם רוצים משהו שעושה להם טוב (לשחק, לראות טלוויזיה, קצת שקט וכו') ולצידם יש ילדים שלא מרוצים מהחדר שלהם ולא מרגישים בו בנוח. הכול תלוי כמובן בהורים ובכמה הם חושבים על הילדים כשהם מעצבים את החדר ולא על עצמם.

חשוב לזכור - ילדים גדלים מהר:

כשאנו מדברים על כך שילדים גדלים מהר אנו מתכוונים בהקשר של התפתחות החדר שלהם. חדר התינוקות שלכם ייראה שונה בתוך זמן קצר והחדר של ילד בגן שונה מחדר של ילד בבית הספר וחדר של ילד בן 8-9 שונה מחדר של ילד בני 13-14 וזה שונה מחדר של נער בן 16-17... הריהוט והעיצוב של החדר הולכים לעבור כמה שינויים ועל מנת להקל על עצמכם בהוצאות ועדיין לרצות את הילדים ולספק להם חדר נוח ונעים לשהות בו ולהרגיש בו בטוחים – כדאי יהיה לרכוש ריהוט שיוכל להחזיק עם הילדים כמה שנים נוספות קדימה עם התאמות קטנות.

טיפים חשובים לבחירת ריהוט לחדר הילדים:

  • בטיחות – כאשר מדובר בילדים שלכם כמובן שהבטיחות היא מעל הכול. ככל שהילד קטן יותר כך האחראיות שלכם כהורים היא לשים לב לכל דבר קטן בחדר שיהיה בטוח לשימוש. בין אם מדובר בשולחן ללא פינות חדות, מיטה בטוחה (אם צריך אז שתכלול גדר ביטחון). חשוב לבדוק שאין ברגים בולטים מהרהיטים, שהחשמל אינו חשוף לילדים ובכלל שאין פינות חדות מסוכנות, שרצפת הפרקט/הקרמיקה לא מחליקה ועוד.

  • מקום ופרקטיות – כאשר מדובר בחדר הילדים שלכם אתם רוצים לחסוך כמה שיותר מקום ולקנות רהיטים שיאפשר לילד מרחב מחיה גדול ככל שניתן כדי לשחק ולהשתמש בחדר בצורה נעימה ומרווחת.

  • נוחות ובריאות – הנוחות של הילד חשוב מאוד, הן מבחינת המיטה, הכיסא שעליו הוא יושב מול השולחן להכין שיעורים ואפילו גובה השולחן ביחס לגובה הילד – אך הבריאות גם כן חשוב. דאגו שהילד ישב זקוף, שהמזרן במיטה יהיה בעל קשיחות סבירה לשבור על גבו של הילד וכו'.

  • שטחי אחסון – בחדרי ילדים צריך שיהיה הרבה מאוד שטח אחסון: ארון בגדים, מגירות, שידות ופינות חבויות שבהן אפשר לאחסן את הציוד של הילד: משחקים, ציוד משרדי לבית הספר, חוברות וספרי לימוד, ספרי קריאה, דיסקים וכמובן הבגדים.

  • תוספות מלהיבות – הילדה רוצה חדר בסגנון נסיכות או חד קרן? הילד רוצה תוספות הקשורות לכדורגל? הפעילו מעט את היצירתיות שלכם או ראו דוגמאות באינטרנט לחדרי ילדים מושקעים ומעוצבים וכך תוכלו להוסיף כמה דברים שיוכלו לשעשע ולהקסים את הילדים שלכם.

מהיכן לקנות את הריהוט?

את הריהוט שאתם צריכים תוכלו לרכוש מכל חנות ריהוט המשווקת רהיטים לחדרי ילדים. כמובן שתוכלו לקנות מיותר מחנות אחת או אפילו להזמין נגר שיבנה עבורכם את הרהיטים בהזמנה אישית (אך זו האופציה היקרה יותר). אנו ממליצים להיכנס לאת שלנו ולמצוא מגוון רחב של רהיטים לחדרי ילדים: מיטות ילדים, שידות, ארונות, מגירות, כיסאות ועוד. תוכלו לבצע הזמנה מרוכזת בצורה בטוחה דרך האתר ולהתקשר לקבלת תמיכה ופרטים מנציג אנושי בכל זמן שתרצו. הריהוט יגיע במשלוח עד דלת הבית. קנייה מהנה!