טיפים חשובים לרכישת מכשירי חשמל לבית

 

לפני מאות שנים עוד אנשים יכלו לחיות ללא מכשירי חשמל וללא חשמל כלל, אולם כיום אין ספק בכל בית הכרחי שיהיו מוצרי חשמל מסוימים. מכשירי חשמל אלו מקבעים את סגנון החיים שלנו ואת רמת החיים, עוזרים לנו לשפר את החיים ולעתים רבות גם תורמים לבריאות שלנו (כמו מכונות כביסה החוסכות לנו עבודה ידנית רבה ודואגות שיהיו לנו בגדים נקיים, כמו מקרר ששומר על המצרכים שלנו, כמו תנור שבעזרתו אנו מכינים מאכלים שונים ועוד). הנה כמה טיפים חשובים לרכישת מכשירי חשמל לבית.

אילו מכשירי חשמל חשובים בכל בית?

ראשית בואו נבין קצת יותר לעומק אילו מכשירי חשמל נחוצים כיום בכל בית סטנדרטי ברמת חיים ממוצעת פלוס:

  • מכונת כביסה – שמירה על בגדים נקיים לא רק תסייע לבריאות שלנו אלא גם תאפשר לנו להסתובב בציבור, ללכת לעבודה ולהתנהל בצורה מתורבתת ונעימה יותר.

  • תנור אפייה – האמת שלא כל בית חייב תנור אולם בכל בית טוב שיהיה גז לצורך בישול אוכל. לעתים הכיריים יהיו מובנות על השיש ולא יהיה צורך בתנור ולעתים התנור יכלול גם כיריים לגז. לא חובה אך גם לא מזיק.

  • מזגן – בחום והלחות שיש בישראל בחודשי הקיץ (ולעתים רבות גם בימים מסוימים במהלך החורף) אי אפשר להסתפק במאוורר או בלהוריד חולצה. מזגן הוא בגדר חובה לפחות לחודשי הקיץ לצרכי קירור. אנשים עשויים להתייבש, להתעלף ולפגוע בבריאותם אם יישבו בבית בחום.

  • מקרר – המקרר הוא אולי המכשיר החשמלי החשוב ביותר בבית שלנו. הוא משמש אותנו לאחסון מוצרי מזון וכן אוכל שהכנו ומחזיק לכמה ימים קדימה. ללא מקרר היינו מוגבלים מאוד לגבי סוג המזון שיכולנו להחזיק ולאכול וכן לא היינו יכולים גם לשמור מזון שהכנו לכמה ימים קדימה.

רכישת מכשירי חשמל לבית לאחר שיפוץ:

משפחות רבות אוהבות לשפץ את הבית מפעם לפעם. בין חידוש המטבח, לריהוט חדש לסלון ובין צביעה ועיצוב מחודש של חדרי השינה ואפילו תוספת חדר או שבירת קיר. זוהי הזדמנות טובה גם לחדר את מוצרי החשמל בבית, בין אם מדובר לחדר חדש או קיים. מחשב? טלוויזיה? מזגן או אולי מכשירים אחרים? הכול תוכלו למצוא אצלנו באתר ובמכשירים מדהימים עם משלוחים לכל רחבי הארץ.

 

גרים בדירה שכורה? כך תתנהלו חכם עם מכשירי החשמל שלכם:

רכישת מכשירי חשמל לבית שכור שונה ממכשירי חשמל בבית קבוע. בעוד בבית קבוע אתם יודעים שזה הבית בו אתם הולכים להישאר אתם יכולים להרשות לעצמכם לרכוש מכשירי חשמל כרצונכם כי אתם יודעים שהם יישארו שם – אולם בבית שכור, ייתכן ועוד שנה-שנתיים-שלוש תרצו לעבוד דירה ולעשות הובלה גדולה למכשירי חשמל רבים הוא עסק יקר. דבר נוסף שמשחק פקטור הוא המקום בבית החדש. האם יש מספיק מקום לכל מכשירי החשמל? האם התנור נכנס בדיוק היכן שצריך? האם המקרר נכנס במקום הנכון? ועוד. כאשר אתם רוכשים מכשירי חשמל לדירה שכורה, השתדלו לרכוש מכשירים שאינם יקרים במיוחד. אין צורך להוציא כסף רב על ביטוח לטווח ארוך (ביטוח לשנה-שנתיים מספיק אם בכלל תרצו ביטוח) ורכשו רק את מכשירי החשמל המשמשים אתכם לעתים קרובות והם באמת הכרחיים.

 

בטיחות, טכנולוגיה ושאר הירקות:

כאשר בוחרים מכשירים חשמל לבית צריך להתחשב בכמה דברים חשובים מלבד המחיר וגודל המוצר והם רמתה טכנולוגיה של המוצר והבטיחות בשימוש בו. לדוגמה: ישנם תנורים הכוללים כמה סוגי בישול: אפייה, אידוי ועוד. ישנם מקררים הכוללים מערכת פנימית להפקת קוביות קרח בלחיצת כפתור. ולכל סוג מכשיר חשמל יש גרסה מתקדמת שלו עם אפשרויות חדשות. כמו כן, במיוחד כאשר יש ילדים בבית, יש להתחשב ברמת הבטיחות של המוצר, שאין חשמל חשוף, חלקים חדים חשופים ועוד.

 

האם להזמין אונליין עם משלוח עד הבית או להגיע אל החנות?

להזמנות אונליין יש יתרונות רבים: אתם יכולים לחסוך בזמני הנסיעות אל החנות, זמני ההתארגנות ליציאה מהבית ועוד. כמו כן ניתן לחסוך כסף בעת ביצוע השוואת מכירים ולא קניית תחת לחץ של איש מכירות בחנות. ניתן לבצע השוואות לגבי סוגי המוצרים שאנו מעוניינים בהם ולבחון את היתרונות והחסרונות שלהם, המחיר, האחראיות, הגודל, הצבעים ועוד. לבסוף לקבל החלטה מושכלת ולבצע הזמנה עד דלת הבית. יש גם יתרונות לרכישה פיזית בחנות אין בכך ספק אולם כיום הזמנות אונליין למכשירי חשמל פופולריות מאוד, במיוחד בשל העובדה שגם כך צריך להזמין משלוח עד הבית ברוב המקרים. אך לא רק מסיבה זו.