למה לבחור בפלייסטיישן

ישנם סוגים רבים של קונסולות משחקים בשוק. כל שנה, החברות הדומיננטיות בשוק הגיימינג מוציאות משחקים איכותיים ומתקדמים יותר, כאשר כל מוצר כולל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ואת הפיתוחים האחרונים בתחום זה. אפשר לומר שהקונסולות בנות ימינו אינן חדלות מלהפתיע בביצועיהן המיוחדים. כך הופך זמן המשחק לחוויה מופלאה ורב חושית, שלא לומר – ממכרת, ולא רק עבור ילדים ובני נוער.

 

כדי ליהנות מכל רגע של משחק ולמצות את החוויה את הסוף (המר), כדאי לבחור בוצר המתקדם והחדשני ביותר – המוצר המציע את המיטב בתחום ומאפשר משחק חווייתי ומהנה. כאשר בוחרים קונסולת משחקים, צריך לדעת היכן לשים את הדגש כדי להבין באיזה מוצר לבחור. ישנן הבדלים מהותיים בין קונסולות שונות הקיימות בשוק, ועל כן כדאי לכם להמשיך לקרוא כדי להבין האם באמת כדאי לכם לבחור במוצר איכות כמו פלייסטיישן.

אז למה דווקא פלייסטיישן?

אין ספק שהמפרט הטכני של פלייסטיישן הוא עתיר מרכיבים איכותיים ומתקדמים ביחס למתחרים (שאת שמם לא נזכיר במאמר זה) – מבחינת זיכרון מובנה, טכנולוגיה גרפית ומעבד. בנוסף, פלייסטיישן 4 כולל בקר מתקדם חדש המכונה DualShock 4, עם עיצוב מעט שונה מזה של קודמו, אך כולל תכונות חדשות שלא נמצאו בבקר הישן; אפשר, למשל, ללכוד תמונות וסרטי וידיאו ולשתף בהם אחרים ברשת. אפשר גם ללכוד חלקים מהמשחק ולשתפם עם חברים. בקר זה כולל גם פס תאורה עם צבעים מתחלפים לתקשורת עם המצלמה. הבקר כולל גם רמקול מובנה ויציאה לאוזניות. בקונסולת פלייסטיישן 4 גם יש מערכת רטט משופרת. כל אלו הם חידושים המאפשרים חוויית משחק משופרת, מרתקת וסוחפת.

מעבדת תיקון

בארץ ניתן למצוא מעבדת תיקונים עבור קונסולת פלייסטיישן 4, כאשר היא זקוקה לתציקון מקצועי. במעבדה מקצועית ניתן לבצע כל תיקון בקונסולה. מעבדה מקצועית אמיתית מצוידת בחלקים וחלפים שונים ועובדים בה טכנאים שידעו לפתור את התקלה תוך זמן קצר ולהחזיר לו את המוצר שלו תקין ופעיל ומוכן למשחק סוער נוסף.

אבזרים נלווים עבור פלייסטיישן 4

להשלמת החוויה ולטובת שימוש נוח וארוך טווח, רצוי להכיר אבזרים משלימים לקונסולת פלייסטיישן 4. למשל, מתאם USB לטובת חיבור הקונסולה למחשב. כך אפשר לשחק גם באמצעות המחשב. המתאם מסייע גם להעביר מידע או סרטונים. בנוסף, אפשר ליהנות ממעמד נוח המאפשר את הנחת הקונסולה במצב אנכי וכך למנוע נפילה אפשרית של המכשיר. אפשר גם לבחור כיסוי מקורי לקונסולה ולהוסיף לה כך אלמנט עיצובי. אפשר לקנות אוזניות גיימינג נוחות המתאימות למשחק מבלי להעיר את הישנים או להפריע למעוניינים בשקט בבית.

 

איך ממשיכים מכאן?

רכישת קונסולת משחקים היא אינה עניין של מה בכך, כיוון שהיא דורשת השקעה כספית ניכרת. עם זאת, כאשר בוחרים במוצר מתאים ואמין, גם השקעה כספית גבוהה תתברר כמשתלמת לטווח הקצר ולטווח הארוך. אם עדיין אינכם בטוחים מהי הקונסולה המתאימה לכם ביותר, תוכלו להתקשר ולהתייעץ עם המומחים הישראליים המוכרים ביותר בתחום הגיימינג.

 

למרות שלנו ברור שקונסולת פלייסטיישן היא הטובה ביותר והמתאימה ביותר כמעט לכל גיימר חובבן או מקצועי, הרי שלכם יש את הזכות לעשות מחקר מקדים משלכם ולקבל החלטה עצמאית (ומושכלת) לגבי המכשיר המתאים לכם ביותר.