כרטיס קול Universal Audio APOLLO TWIN QUAD MKII

שאלות לגבי המוצר? 052-5522415
קוד מוצר: 131802
היצרן: לתקנון האתר
כרטיס קול Universal Audio APOLLO TWIN QUAD MKII
הדור החדש של כרטיסי Apollo Twin להקלטה והפקה אולפנית על מחשבי Mac ו-Windows
ה-Apollo Twin עבר תכנון ועיצוב מחדש עם ממירים חדשים בעלי יכולות גבוהות יותר וכל היכולות שהפכו את הדור הקודם לכרטיס הקול הפופולרי ביותר בעולם להקלטות אולפן.
תמיכה מלאה ב-Mac ו-Windows ובחירה בין דגמי UAD-2 SOLO, DUO ואפילו QUAD!
טכנולוגיית Unison Preamp עם הסאונד המדהים של Universal Audio שכבר שמעתם באינספור אלבומים ולהיטים.
דור חדש של ממירי A/D D/A ל-APOLLO
ה-Apollo Twin MkII מתבסס על ה-Gold Standard המדהים של הדגם המקורי ומקבל שדרוג משמעותי בהמרת אנאלוג לדיגיטל ודיגיטל לאנאלוג.
טווח דינמי משופר ו-THD נמוך במיוחד שהשילוב ביניהם מפיק סאונד צלול, עמוק ועוצר נשימה.
דוגמה ליכולות של ה-Apollo תוכלו לשמוע באלבומים של Kendrik Lamar, Coldplay, Brad Paisley ועוד רבים אחרים…
שדרגו את האולפן שלכם עם הסאונד של Neve, API, Manley, UA ועוד עם טכנולוגיית ה-Unison Mic Preamp
טכנולוגיית ה-Unison פורצת הדרך של Universal Audio מאפשרת לך לקבל סאונד אותנטי של קדם מגברים יוקרתיים שונים כולל שינוי אמיתי של התנגדות, נקודות Sweet Spots ב-Gain Stage ומידול שלם של התנהגות המעגל האנאלוגי המקורי של ה-Preamp.
השילוב בין טכנולוגיית ה-Unison ל-Apollo מאפשר הקלטה בזמן אמת ללא Latency מורגש של פלאגינים כמו קדם מגבר מנורות UA-610-B (הכלול בערכה) על גבי ערוץ הכניסה של המיקרופון וכניסת ה-Hi-Z.
ניתן להשתמש גם בפלאגינים מדמי מגברים מבית Fender, Marshall, Ampeg ועוד לנגינת גיטרה בזמן אמת ללא עכבה.
תכונה זו מבדילה את ה-Apollo ממשקי קול של חברות מתחרות מכיוון שלמעשה במוצר אחד ניתן לקבל סאונד מדהים של מספר Preamps שונים!
סטודיו מלא בסאונד אנאלוגי איכותי עם עיבוד בזמן אמת של פלאגינים מבוססי UAD-2
כמו הדור הקודם גם ה-Apollo Twin MkII פותח עבורך אופקים חדשים של סאונד אנאלוגי באמצעות פלאגינים בעיבוד UAD.
ניתן לבחור בין גרסאות Apollo Twin MkII שונות הכוללות מעבדים שונים: SOLO, DUO או QUAD.
כל אחת מגרסאות ה-Apollo Twin MkII כוללת את חבילת ה-Real Time Analog Classics הכוללת את הפלאגינים UA-601-B Tube Preamp & EQ, Raw Distortion, Softube Amp Rooms, Legacy LA-2A, Legacy 1176LN, Pultec EQ ועוד!
כך שכבר מהרגע הראשון ומבלי לרכוש פלאגינים נוספים תוכלו להנות ממגוון עצום של סאונדים מעולים להקלטה ולמיקס.
שלא כמו כרטיסי קול מתחרים ה-Apollo Twin MkII מאפשר להריץ פלאגינים בתוך תוכנת ה-DAW החביבה עליכם בפורמט VST,RTAS,AU או AAX64 ובזכות מעבד ה-UAD המובנה בו מסוגל להסיר את העומס מהמחשב ולשחרר אותו הכדי להתרכז בפעולות חיוניות אחרות.
ז"א שגם מחשבי PC או MAC לא עוצמתיים במיוחד יהיו מסוגלים להריץ פלאגינים UAD כבדים מאוד ללא מאמץ מיותר.
שדרוג למערכת הניתור של ו-Workflow
לעומת הדור הקודם ה-Apollo Twin MkII מקבל שדרוג משמעותי עם Mute, Dim, Mono ו-ALT Speakers. הוא גם כולל שלט רחוק לניתור ומיקרופון Talkback מובנה לתקשורת נוחה בין חדר ההאזנה לאומנים שבחדר ההקלטה.
תכונות אלו בשילוב עם יכולות ההרחבה של ה-Apollo Twin MkII מרימות את הסטנדרט בכל הנוגע לכרטיסי קול אולפניים.
ביצועים מקצועיים, יכולות הרחבה ו-Console 2
משתמשי Apollo Twin MkII יכולים לשלב עד 4 כרטיסי Apollo ועד 6 כרטיסי UAD-2 בו זמנית!
השילוב מרחיב את כמות הכניסות והיציאות של המכשירים וגם משלב את עוצמת עיבוד ה-DSP, כך שיכולות העיבוד ואפשרויות ההקלטה צומחות יחד עם הסטודיו שלך.
בשילוב עם יחידות אפולו Rack 8, 8p, 16 ניתן להשתמש ב-Apollo Twin MkII כיחידת שליטה וניתור שולחנית תוך כדי ניצול מלא של יכולות עיבוד ה-DSP של מכשירי ה-Apollo הנוספים.
מאפיינים עיקריים
Realtime Analog Classics Bundle
חבילת ה Realtime Analog Classics כלולה בקניית מגוון כרטיסים מבית Universal Audio ומכילה את הפלאגינים ההכרחיים על מנת שתוכלו להתחיל להקליט ולמקסס עם האמולציות האנלוגיות הטובות בעולם. בין היתר נכללים:
• מודלים של מגברי גיטרות ובס מבית SOFTUBE
• קדם מגבר (Pre-amp) מהפכני בטכנולוגיית ה UNISON PREAMP – פרה-אמפ במידול מנורות של דגם ה-B610 משולב עם EQ.
• פדל דיסטורשן וינטאג’ RAW.
• קומפרסור/לימיטר 1176.
• קומפרסור/לימיטר LA-2A
• אקולייזר Pultec Pro
• ערוץ קונסולה הכולל EQ/COMPRESSOR
• פלאגין DELAY MODULATOR
• פלאגין Reflection Engine
חבילה זו כלולה בחינם ברכישת – כרטיסי UAD2/APOLLO/APOLLO TWIN – השונים.
להלן הסבר קצר על כל אחד מהפלאגינים המדהימים הכלולים בחבילה :
UA 610-B Tube Preamp and EQ
מידול של קדם המגבר (פרה-אמפ) מנורות 610B משולב עם EQ שיכיל על הערוצים שלך את אותו חום אנלוגי ואופי של הפרה–אמפ הקלאסי בו נעשה שימוש להקלטת אלפי אומנים ותקליטים מDuke Ellington , Coldplay, ADEL ועוד רבים (ומי לא בעצם?!) ע"י טכנולוגיית המידול היחודית של UNIVERSAL AUDIO הכוללת אמולציה של כל המעגל החשמלי כולל מגבר המנורות , השנאים / טרנספורמרים וההתנהגות הלא לינארית של המעגלים החשמליים , הפלאגין של מגבר המנורות 610-B משולב עם EQ מעניק הרוויה (סטוריישן) בהירות , משקל ומיקוד לכל סיגנל – אם אתם מקליטים , מגברים מחדש ( re-amping) או ממקססים ע"ג תוכנת העריכה או מקליטים דרכו בשימוש בטכנולוגית ה Unision Preamp היחודית לחברה – שזו הדרך הראשונה, היחידה והטובה ביותר להדמיה מושלמת של ה"סוויט ספוט" של שלב ההגבר (gain stage) ואת התנהגות הרכיבים הבודדים למעשה לכל שינוי בעוצמת הכניסה (input stage).
Raw Distortion Plug-In
מעוצב על בסיס פדל וינטאג’ משנות ה – 80 המוקדמות Pro Co Rat , פלאג אין הדיסטורשן מספק את הדינמיקה ה"גרגרית" והסקסית של הפדל האגדי.
ביחד עם טכנולוגית UNISON PREAMP מסוגל אפקט זה להתחבר לקדם המגבר של APOLLO ולחוות את אותה אינטראקציה אנלוגית המושפעת ממנעד ההגבר ומהאופי של הפדל המגיב לתדרים מסוימים.
טון אותנטי, עם תחושה ותגובה כמו בחומרה המקורית.
Softube Amp Room Essentials
מכיל שני פלאגינים:
מגבר ה4*12 ומגבר הבס 8*10 מספקים לגיטרה ולבס שלך צליל ה"מספק את הסחורה" ומוסיף לכל ז’אנר מוסיקלי. הפלאגין מבוסס על המגברים האנגליים הקלאסיים לגיטרה ולבס עם סאונד Distortion מתכתי וחם כיאה למגברי וינטאג’.
מגבר הבס מציע צליל עוצמתי ועמוק המכיל אופציות יחודיות כגון שילוב הצליל הישיר (D.I) והצליל המעובד.
שני הפלאגינים מאפשרים הצבת מיקרופון וירטואלי במיקומים שונים מול המגבר לכיוונון מדויק של אופי הצליל.
מתאים למצב הקלטה בזמן אמת או להגברה מחדש (Re-Amping) של תפקידים שהוקלטו.
1176SE/LN Classic Limiting Amplifiers – Legacy

סאונד הקומפרסור FET האגדי 1176 עם הקומפרסיה האולטרה מהירה – עכשיו בהישג יד!
ה-1176 יעניק צליל פאנצ’י, נוכחות, אופי וחתימה הרמונית ייחודית.
סאונד קלאסי איכותי לתופים, קולות, גיטרות ובס. מאז דגם ה-1176 הראשון לפני 40 שנה נעשה בו שימוש באין ספור הקלטות החל מ-Led Zeppelin , White Stripes ,Red Hot Chilli Peppers ועוד רבים אחרים.
אין צורך להכביר במילים לגבי הקומפרסור הזה – אחד הציודים הקלאסיים שכל אולפן גדול כקטן מתגאה ומשתמש בו באופן יום-יומי.
Pultec Pro Equalizers – Legacy
פלאגין ה-Pultec Pro Legacy מבית Universal Audio משלב את הPultec MEQ-5 אשר מטפל בתדרי ה-Mid עם האקולייזר הקלאסי Pultec EQP-1a. אין ספק שמדובר בשתי החומרות המבוקשות והשמישות ביותר המשולבת בפלאגין אחד.
MEQ-5 מאפשר להגביר ולחתוך תדרי MID באותה תגובה חלקה, חלקה כמשי, מוסיקלית ובעלת אופי זהה לחומרה האנלוגית המקורית, וה-EQP-1A מציע חום אנלוגי ואופי מוכר ואהוב לערוץ בודד בהפקה או למיקס כולו.
הסאונד הייחודי מורגש גם במצב מאופס – מספיק שהסיגנל עובר דרכו מבלי לבצע שום מודיפיקציה הגבר או חיתוך – הפלאגין מעניק את אותו חום אנלוגי כמו שהחומרה מעניקה כבר במצב זהה.

Teletronix LA-2A Classic Leveling Amplifier - Legacy
אין טכנאי סאונד שלא שמע על הקסם שהוא ה LA-2A. סאונד קומפרסור מנורות אופטי עדין שהופך כל ערוץ שירה, בס, תופים למושלם.
אחרי שתשתמשו בו על ערוץ המאסטר לא תבינו איך הסתדרתם בלעדיו. כל אולפן היה שמח שהקומפרסור הזה יהיה ברשותו ועכשיו זה אפשרי!

Precision Mix Rack Collection

הcollection Precision Mix Rack מכיל 4 מעבדי צליל בפלאגין אחד (או ארבעה בודדים) , כולם מציעים איכות סאונד מודרנית יוצאת מן הכלל להקלטות ולמיקסים . הchannel strip מכיל EQ 5 אפיקים חיתוך והגבר מדויקים בבחירת תדר ומפתח תדר וכמו כן קומפרסור לשימושים כללים בעל יכולת שליטה מצוינת בדינמיקה.
ה-Delay Modulator כשמו כן הוא, אפקט מבוסס Delay עם אפשרויות מודולציה רבות ליצירת אפקטים כגון ,Chorus , Phaser , Flanger , Tape Delay , Slap Delay ועוד…
כל פרמטר ניתן לשליטה ושינוי בכדי לעצב עד לרמת הפרט את הצליל המופק ממנו. הReflection Engine מאפשר לך להוסיף מימד של “השתקפות” הצליל המתרחשת מהחזרים כאוטיים בחללים שונים.
RealVerb Pro
RealVerb Pro הינו Reveb גמיש, המציג צליל טבעי המבוסס על סט ייחודי של אלגוריתמים מבית Universal Audio. הפלאגין מאפשר את עיצוב חלל החדר בדיוק כפי שאנו שומעים אותו.
ה-RealVerb Pro עוקף את המגבלות ומציע מגוון של פתרונות מעבר ל"פתרונות הרגילים" של חדר גדול/קטן, בהיר (Trebly) או קודר (Dark), אפשרויות המעניקות למוסיקאי Reverb חופשי מעיוות Distortion, המציג דעיכה טבעית וחלקה עם זנב ארוך במיוחד, טבעי וממוקד כמו כאלו המצויים בחומרות ה-Reverb מהטובות בעולם – כאופייני למוצר מבית Universal Audio.

קנה עכשיו כרטיס קול Universal Audio APOLLO TWIN QUAD MKII ושלם ב-12 תשלומים

מק"ט: 6615322
טלפון לבירורים: 052-5522415
 • 6172
 • צורת המשלוחימיםעלות
  4חינם
 • לכתובת: לאן לשלוח לך?
 • מחיר כולל:
 • תשלומים: עד 12 תשלומים ללא ריבית
 • החנות: אסקול

 • אהבת? שתף ב:

 • המחיר יקר לך מידי?
 • כרגע, אין מוצר משומש כזה למכירה.