בנק כוח סולארי מטען נייד מתקפל עם פנס

שאלות לגבי המוצר? 073-7945184
קוד מוצר: 98759

המטען הסולארי יספק אנרגיה ירוקה בכל מקום שבו תהיו.

הטעינו את המכשיר הנייד בכל מקום בו אין גישה לשקע חשמלי.

המטען מתקפל, קל משקל, קומפקטי ובעל פאנל סולארי של 9000mAh לניצול מירבי של אנרגיית השמש.

כיסוי עור מסיבי להגנה מירבית על המטען.

כולל פנס לד עוצמתי בגב המטען.

מכשיר מושלם לחיילים שנמצאים בשטח ומטיילים.

מתאים מאוד גם למשתתפי מידברן, פסטיבלים, טרקים ועוד.

המכשיר ידידותי לסביבה, לא מזהם ומנצל אנרגיה זמינה וטבעית.

מאפייני המכשיר:

2 יציאות USB

1 יציאת כבל מיני USB.

1 פנס לד שלושה מצבים.

1 כבל מיני USB.

הספק: 6 וואט.

מתח: 5V-1.8A

מימדים (מקופל): 150x80x25 מ"מ.

מימדים (פתוח): 360x80x10 מ"מ.

משקל: 375 גר'.

בנק כוח סולארי מתקפל
מדריך למשתמש
תודה שרכשת את המוצר שלנו. לקבלת ביצועים ובטיחות מיטביים, אנא קרא הוראות מפורטות בזהירות לפני הפעלת המוצר. אנא שמור מדריך זה לעיון עתידי.
1. לחץ לחיצה ראשית על כפתור הראשי להפעלה - 4 מחוונים לד לאיזון כוח (1-25%, 26-50%, 51-75%, 76-100%), מחוונים יכבו אוטומטית לאחר 10 שניות ללא טעינה. (הלד החמישי מיועד לטעינה סולארית, הוא יהפוך לירוק כאשר הפאנל יפגוש אור שמש).
2. מצב תאורה: לחץ לחיצה ארוכה על לחצן הראשי והחזק את הכבישה למשך 3 שניות כדי להפעיל / לכבות את הפנסים; לחיצה קצרה שוב פנה למצב SOS; לחץ שוב על מקש כדי לעבור למצב מהבהב.
אנרגיה סולארית: 1.5 וולט x 4 = 6 וולט סוללה: סוללת Li-Polymer 24000mAh תפוקה: כפול 5V == 2.1A (מקסימום) כניסה: USB 5V == 1.8A (מקסימום)
1. טען את המטען הסולארי באמצעות מטען קיר (5V2A). לא מומלץ לטעון באמצעות מחשב מכיוון שהספק הפלט הוא הרבה יותר כוח (USB 2.0--5V0.5A, USB3.0--5V0.9A).
* צור את החיבור הנכון בין המטען הסולרי למטען הקיר שלך באמצעות כבל USB מוסמך או זה המצויד.
* לאחר החיבור, מחווני LED כחולים ממשיכים להבהב מה שמצביע על כך שמטען השמש במצב טעינה.
* כאשר הוא טעון במלואו, 4 מחווני LED נדלקים ברציפות, נוריות נוריות נדלקות לאחר ניתוק כניסה. הערה: בעת חיבור, אנא בחר מתאם / כבל מוסמכים, מכיוון שחלק ממותגים שאינם ממותגים עשויים להביא להפסד חשמל של 50%.
2. טען את המטען הסולארי עצמו באמצעות אנרגיה סולארית.
* כאשר המנורה הרגישה האוטומטית נדלקת בירוק, חשוף את הלוח לכיוון אור השמש (כיוון אנכי) כדי לקבל את האנרגיה הסולארית המרבית.
* מחווני LED מהבהבים בכחול מה שמצביע על כך שמטען השמש במצב טעינה. הערה: הפאנל הסולארי מיועד לשימוש בשעת חירום ומאריך את חיי הסוללה בגלל הקיבולת המועטה שלו, הזרם קטן יחסית ביום מעונן או בתוך פנים, מומלץ להטעין אותו בשמש מלאה או לחבר אותו למטען קיר.
3. כיצד להשתמש במטען סולארי להטענת טלפונים ניידים או התקנים אחרים המופעלים על ידי USB. לחץ על לחצן ההפעלה כדי להציג איזון סוללה, אין פלט כאשר הסוללה חלשה (נורית LED ממשיכה להבהב). אנא טען תחילה את המטען הסולארי. בצע את החיבור המתאים בין המטען הסולרי למכשירים שלך באמצעות כבל USB מוסמך או זה המצויד. אנא בדוק אם הטלפון או המכשירים המופעלים באמצעות USB מראים שלט טעינה או לא, אחרת לחץ שוב על לחצן ההפעלה. או נסה כבל USB אחר.
1. אנו ממליצים לטעון אותו לתפוסה מלאה כשתקבלו, הוא אינו תומך בטעינה ופריקה בו זמנית .
2. לחיבור, אנא השתמש במתאם / כבל המקורי שלך או בכבל המסופק על ידי החברה שלנו, מכיוון שכמה כבלי נתונים שאינם ממותגים עם התנגדות פנימית גבוהה יביאו להפסד של 50%.
3. למען הבטיחות, לא מומלץ להציב אותה על לוח מחוונים לרכב לשימוש, מכיוון שהטמפרטורה בתוך מכונית עשויה לעלות ל 60-75 מעלות צלזיוס בימי שמש.
4. אנא טען אותו לפחות פעם ב- 60 יום כדי להימנע מקיצור אורך חיי הסוללה.
5. אנא התייחס אליו בזהירות, והימנע מכה בחפצים חדים או דפיקה עליו בכבדות.
6. במקרה של קצר חשמלי, אסור למוצר זה להכניס גשם, מים או אש.
שאלות נפוצות ופתרונות
1. מה אם המטען הסולארי לא יצליח לטעון את עצמו? ת: לפעמים זה לא יטען אם אור השמש לא חזק, כי הכוח שנוצר של לוח השמש הוא קטן והוא יאבד קצת כוח במהלך ההמרה; מלבד שהמכשיר הנייד במצב המתנה, הוא גם מוביל להפחתת חשמל. אז אנא חשפו את הלוח תחת אור שמש חזק. המטען הסולארי מיועד לשימוש חירום בלבד.
2. מדוע איני יכול לטעון התקנים חיצוניים אחרים של 5 וולט? ת: ודא שהחיבור בין המטען הסולרי למכשיר שלך מאובטח. ב: וודא שעדיין טעינה למטען הסולארי. אם הוא משוחרר לחלוטין, טען אותו מחדש ונסה שוב לטעון את המכשיר שלך.
ג: וודא שזרם הפלט של המטען הסולרי ומתאם תואמים למכשיר שלך. 3. מדוע איני יכול לטעון את מכשיר ה- Bluetooth שלי באמצעות מטען סולארי? ת: המטען הסולארי לא יטען מכשירים עם זרמי כניסה הנמוכים מ 50mA, כולל התקני Bluetooth ו- GPS. 4.
3. האם אוכל להשתמש בבנק כוח זה כדי לחייב שני iPad / iPad Mini / iPad Air? ת: לא, iPad (מסך 9.7 אינץ ') דורש 5V2A לכל יציאה, יציאות הטעינה של בנק הכוח שלנו הן 5V2.4A מקסימום. (בסך הכל לשתי יציאות). ב: אנא אשר תחילה את מתח הכניסה ואת דרישות הזרם של המכשירים שלך (אנא עיין במדריך או במדריך למוצרים של המכשיר שלך), אחרת מערכת הבקרה תיסגר כדי למנוע התחממות יתר של לוח המעגלים.

קנה עכשיו בנק כוח סולארי מטען נייד מתקפל עם פנס

מק"ט: TB-1504
טלפון לבירורים: 073-7945184
 • 195
 • צורת המשלוחימיםעלות
  529 ₪
  223 ₪
  משלוח חינם מעל 199 ₪
 • לכתובת: לאן לשלוח לך?
 • מחיר כולל:
 • החנות: קליקשופ

 • אהבת? שתף ב:

 • המחיר יקר לך מידי?
 • כרגע, אין מוצר משומש כזה למכירה.